Aktualności

02 września 2021

Daty Zespołu Orzekającego

W załączonym poniżej dokumencie znajdują się daty Zespołów Orzekających oraz terminy przyjmowania wniosków w PPP w Zabierzowie.

31 sierpnia 2021

Awaria telefonu w Punkcie Konsultacyjnym w Czernichowie.

Szanowni Państwo
Z uwagi na awarię telefonu w Punkcie Konsultacyjnym w Czernichowie informujemy, iż kontakt z palcówką może być utrudniony. Awaria zostanie usunięta w najbliższą środę. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
W sprawach pilnych prosimy [ ... ]

28 kwietnia 2021

Prosimy odbierać zaległe opinie.

Zapraszamy po odbiór zaległych opini. Opinie można odbierać w sekretariacie poradni lub poza godzinami pracy sekretariatu u pracowników.

11 kwietnia 2021

Dotychczasowe ograniczenia obowiązujące na terenie Poradni będą obowiązywać do dnia 18 kwietnia.

Szanowni Państwo w związku z przedłużającymi się  obostrzeniami. Informujemy , iż dotychczasowe ograniczenia obowiązujące na terenie Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Zabierzowie oraz Punktach konsultacyjnych w Morawicy i Czernichowie nie ulegają zmianie i wciąż bedą obowiązywać [ ... ]

29 marca 2021

UWAGA!!!

Z uwagi na wprowadzenie nowych obostrzeń obowiązujących  do dnia 9 kwietnia. Informujemy, iż Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Zabierzowie wraz z Punktami konsultacyjnymi w Morawicy i Czernichowie czasowo zmienia zasady funkcjonowania. Od [ ... ]

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 < >>