Spotkanie ze Świętym Mikołajem

poradnia aktualności

Nadszedł grudzień i jak to w grudniu, rozpoczęło się wielkie oczekiwanie na… przybycie Świętego Mikołaja. Nie zawiedliśmy się! Święty Mikołaj odwiedził nas i obdarował naszych Podopiecznych wspaniałymi prezentami. Ale może zacznijmy od początku…

Spotkanie Mikołajkowe odbyło się w tym roku w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. Nasi Podopieczni przybyli na tę uroczystość wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Swą obecnością zaszczycili nas również wspaniali Goście: Wicewójt – Pan Bartłomiej Stawarz oraz Inspektor Urzędu Gminy – Pani Elżbieta Skwarczek. Rozmowom, uśmiechom, wspólnym fotografiom nie było końca. Jak co roku, mogliśmy liczyć na naszych Przyjaciół, którzy umilili wszystkim oczekiwanie na Świętego Mikołaja. Tym razem uczniowie z Gimnazjum w Zabierzowie przygotowali wspaniałe, niosące niezwykłe przesłanie przedstawienie. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem. Tuż po występach młodzieży do sali wszedł wyczekiwany Gość. Wszyscy powitali go z wielką radością. Święty Mikołaj przyniósł ze sobą mnóstwo prezentów, które z pomocą Gimnazjalistów rozdał naszym Podopiecznym.

Po raz kolejny, grudzień okazał się miesiącem pełnym radości i magii. Z całego serca dziękujemy naszym Podopiecznym za tak liczne przybycie, a Uczniom z Gimnazjum w Zabierzowie za fantastyczny występ.